Pracownik produkcji - Operator maszyn
  • Gościeradów
Gościeradów, Gościeradów, Lubelskie, Polska
Erkado sp. z o.o.
14. 3. 2024

Jesteśmy liderem wśród producentów drzwi na polskim rynku. Posiadamy hale produkcyjne i magazynowe w 3 lokalizacjach, gdzie zatrudniamy ponad 800 pracowników. Stale rozszerzamy swoją obecność na rynkach zagranicznych - produkty ERKADO dostępne są już w 36 krajach na całym świecie, bo DRZWI TO NASZ ŚWIAT.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR MASZYN
Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn do produkcji drzwi i ościeżnic;
- Inne prace na linii produkcyjnej;
Nasze oczekiwania:
- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
- Zaangażowanie, sumienność, pracowitość;
- Doświadczenie na podobnym stanowisku;
- Możliwość zatrudnienia kandydatów z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności;
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Szkolenia i możliwość rozwoju osobistego;
- Przestrzeń do realizacji odpowiedzialnych zadań;
- Atrakcyjny pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, dofinansowanie aktywności sportowej i kulturalnej; dofinansowanie wypoczynku dzieci; pomoc mieszkaniowa, itd.)
- Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
Proszę o dodanie do cv poniższej klauzuli:

  • Praca Gościeradów
  • Operator maszyn Gościeradów
  • Pracownik produkcji Gościeradów
  • Operator Gościeradów
  • Pracownik biurowy Gościeradów
  • Pracownik fizyczny Gościeradów
  • Gościeradów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190