Pracownik Produkcji/Operator (m/k)
  • Konstantynów Łódzki
Konstantynów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Łódzkie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
4. 4. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Zakres zadań:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (wytłaczarki),
  • bieżąca obsługa produkcji,
  • kontrola pracy maszyn,
  • kontrola jakości wytwarzanych towarów,
  • zgłaszanie nieprawidłowości przełożonym.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • umiejętność liczenia (obliczenie ilości produktu do zasypania maszyny),
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • pracę dla kobiet i mężczyzn,
  • pracę w systemie 3 zmian od poniedziałku do piątku,
  • nowoczesny park maszynowy,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • kartę Multisport,
  • opiekę medyczną,
  • okazjonalne karty podarunkowe,
  • premie frekwencyjne,
  • premie roczne.

  • Praca Konstantynów Łódzki
  • Pracownik produkcji Konstantynów Łódzki
  • Operator Konstantynów Łódzki
  • Operator maszyn Konstantynów Łódzki
  • Pracownik biurowy Konstantynów Łódzki
  • Pracownik fizyczny Konstantynów Łódzki
  • Konstantynów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179