Pracownik Produkcji / Operator Linii Produkcyjnej
  • Brzesko, Ciepła 11
małopolskie, Brzesko, Ciepła 11, małopolskie, Polska
Energoinżynieria Sp z o.o.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa linii produkcyjnej pelletu
  • Ładowanie trocin na linie produkcyjną przy pomocy ładowarki
  • Przewożenie palet z produktem przy pomocy wózka widłowego
  • Przestrzeganie norm oraz przepisów, utrzymanie odpowiednich standardów produkcji
  • Należyte dbanie o powierzony sprzęt, zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn na zmianie
  • Kontrola przebiegu procesu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Odpowiedzialność , dokładność oraz precyzja w wykonywaniu czynności
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany
  • Zdolności manualne
  • Zaangażowanie, sumienność, rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • DARMOWE OBIADY
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nowe wyzwania i możliwości rozwoju
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielność w realizowaniu obowiązków
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca małopolskie
  • Pracownik produkcji małopolskie
  • Operator małopolskie
  • Operator maszyn małopolskie
  • Pracownik fizyczny małopolskie
  • Pracownik biurowy małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064