Pracownik produkcji - operator CNC
  • Wilkowice
Wilkowice, Wilkowice, Śląskie, Polska
Wala Sp. z o.o.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do głównych obowiązków pracownika produkcji - operatora CNC będzie należało:

  • obsługa obrabiarek CNC,
  • obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych,
  • kontrola jakości wykonywanych elementów.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, interpretowania tolerancji rysunkowych,
  • zachowanie norm bezpieczeństwa przy pracy z maszynami produkcyjnymi,
  • kontrola jakości i pomiar wytworzonych produktów,
  • gotowość do pracy na trzy zmiany,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji jako operator CNC lub ukończony kurs operatora CNC,

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim,
  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego,
  • dobre warunki pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • prywatną opiekę medyczną oraz karnety sportowe z możliwością rozszerzenia pakietu dla swojej rodziny.

  • Praca Wilkowice
  • Pracownik produkcji Wilkowice
  • Operator Wilkowice
  • Operator maszyn Wilkowice
  • Pracownik fizyczny Wilkowice
  • Pracownik biurowy Wilkowice
  • Wilkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536