Pracownik produkcji - operator
  • Stargard
Stargard, Stargard, zachodniopomorskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
25. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • praca na linii produkcyjnej - przy obsłudze maszyn do produkcji płyt oraz wkładów ognioochronnych
  • obsługa maszyny do cięcia i frezowania
  • dbanie o powierzony sprzęt

Oczekujemy:

  • chęci do pracy, możliwość pracy na 2 zmiany
  • zmysł techniczny
  • samodzielność w działaniu
  • doświadczenie w branży stolarskiej lub w obsłudze maszyn do cięcia i frezowania

Mamy do zaoferowania:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywanej z Interkadrą
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premia frekwencyjna 1000 zł brutto plus premia uznaniowa
  • pracę zmianową (6:00-14:00; 14:00-22:00)
  • możliwość dłuższej współpracy

  • Praca Stargard
  • Pracownik produkcji Stargard
  • Operator Stargard
  • Operator maszyn Stargard
  • Pracownik biurowy Stargard
  • Pracownik fizyczny Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941