PRACOWNIK PRODUKCJI/OPERATOR
  • Pniewy
Pniewy, 62-045 Buszewo 10, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie
"FAIR PACKAGING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
11. 4. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Praca na stanowisku pracownika produkcji obejmuje jedną z następujących prac:
- obsługa linii produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami i technologią,
- kontrola jakości wytworzonych produktów,
- zapewnienie poprawności pakowania towaru gotowego,
- przestrzeganie przepisów BHP, a także przepisów przeciwpożarowych,
OPIS STANOWISKA:
- ustawianie parametrów urządzeń,
- realizacja normy produkcyjnej,
- kontrola jakości materiału do produkcji oraz wytworzonych produktów,
- pakowanie,
- utrzymanie porządku oraz przestrzeganie przepisów BHP,
- praca stojąca,
- praca wewnątrz pomieszczeń,

Inne wymagania
- umiejętność współpracy w zespole,
- umiejętność szybkiego uczenia się,
- mile widziana podstawowa umiejętność obsługi komputera,
- praca w dni wolne oraz porze nocnej,
- wynagrodzenie brutto 4.242,00zł + premia,
- praca w systemie III zmianowym w godzinach 6:00 do 14:00, 14:00 do 22:00, 22:00 do 6:00,
- umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwości dalszej współpracy (na czas określony 1 roku, kolejna na czas nieokreśłony),
- mile widziane osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności o stopniu lekkim lub umiarkowanym,

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Pniewy
  • Pracownik produkcji Pniewy
  • Operator Pniewy
  • Pracownik biurowy Pniewy
  • Pracownik fizyczny Pniewy
  • Operator maszyn Pniewy
  • Pniewy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179