Pracownik produkcji/Operator
  • Żabów
zachodniopomorskie, Żabów, zachodniopomorskie, Polska
EUROPA SYSTEMS Sp. z o.o.
29. 9. 2024

Twoje zadania:

  • Kompletacja oraz pakowanie zleceń zgodnie z listą do pakowania;
  • Obsługa narzędzi i maszyn (np. giętarka, maszyna CNC);
  • Analiza dokumentacji produkcyjnej;
  • Kontrola wykonania elementów;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na komponenty oraz pobieranie ich z magazynu;
  • Kompletacja potrzebnych elementów niezbędnych do realizacji zleceń zgodnie z dokumentacją;
  • Ścisła współpraca z liderami oraz kierownikami produkcji.

Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do pracy zmianowej;
  • Sprawność manualna;
  • Umiejętność obsługi różnych narzędzi;
  • Mile widziane - umiejętność obsługi maszyn CNC;
  • Mile widziane - uprawnienia na suwnice;
  • Mile widziane - doświadczenie w budowaniu konstrukcji stalowych, a także w budowaniu maszyn/urządzeń;
  • Mile widziane - uprawnienia SEP 1000 V.

Twoje korzyści:

  • Prywatna opieka medyczna Luxmed - możesz nią objąć również członków rodziny,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach - mamy kilka wariantów ubezpieczenia, spośród których będziesz mógł/mogła wybrać ten, który odpowiada Twoim potrzebom,
  • Dostęp do platformy e-learingnowej do nauki języków obcych - z nami będziesz mógł/mogła szlifować swój angielski i niemiecki,
  • Zniżki na studia - współpracujemy z Uniwersytetem WSB Merito w Szczecinie,
  • Budżet szkoleniowy - wraz ze swoim bezpośrednim przełożonym będziecie ustalać Twoje potrzeby szkoleniowe,
  • Dofinansowanie do szkoleń - na szkolenia lub studia, które będą powiązane z Twoim obszarem pracy możesz otrzymać dofinansowanie w wysokości do 70%,
  • Szkolenia wewnętrzne organizowane przez naszego Trenera,
  • Program Poleceń Pracowniczych - za polecenie nam osoby, która dołączy do ES i przepracuje wymagany okres czasu możesz uzyskać premię w wysokości do 5 000 PLN,
  • ZFŚS - który w swoim głównym założeniu realizuje różne formy wsparcia w sytuacjach losowych, ale oprócz tego przy okazji świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia wypłacamy naszym pracownikom premie świąteczne,
  • System kafeteryjny MyBenefit, na który każdego miesiąca wpływają środki, które możesz wydać w kilkuset miejscach,
  • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową do użytku grupowego, dzięki czemu nie ponosisz kosztów dojazdów do/z pracy,
  • System premiowy,
  • Nabywanie doświadczenia w międzynarodowej organizacji ukierunkowanej na stały rozwój​.

  • Praca zachodniopomorskie
  • Pracownik produkcji zachodniopomorskie
  • Operator zachodniopomorskie
  • Operator maszyn zachodniopomorskie
  • Pracownik biurowy zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291