Pracownik Produkcji/Operator
  • Warszawa
Warszawa
Service Technical
5. 9. 2024

Dla naszego klienta, lidera w branży produkcji elementów betonowych, kostki brukowej, poszukujemy Pracowników Produkcji / Operatorów z UDT lub bez (zapraszamy też osoby bezpośrednio po kursie).

NIE wymagamy doświadczenia - możliwość przyuczenia.

Lokalizacje: Warszawa: Kawęczyn, ul. Chełmżyńska lub Targówek-Żerań ul. Elektronowa

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • na początek umowę o pracę tymczasową (pełne ubezpieczenie, płatne urlopy, L4), następnie stałe zatrudnienie bezpośrednio,
  • pracę od pn. do pt., w systemie 3 zm. (6-14, 14-22, 22-6), dla chętnych możliwość pracy dodatkowo w weekendy
  • wynagrodzenie: podstawa 28 (bez UDT) - 30 zł/h brutto (z UDT). Po okresie próbnym (3 miesiąca) - stawka 30 (bez UDT) - 32 zł/h brutto (z UDT) + miesięczna premia (500-800 zł brutto) + dodatki,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji - mile widziane osoby, które będą chciały przyuczyć się na stanowiska operatorskie.

Zadania

  • wizualna kontrola jakości wykonywanych produktów
  • prosta praca fizyczna
  • wymiana wadliwych, uszkodzonych elementów
  • obsługa wózka widłowego (przy uprawnieniach UDT)

Oczekujemy

  • motywacji i chęci do pracy
  • mile widziane posiadanie uprawnień UDT
  • Zapraszamy również osoby zza granicy

 Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "Produkcja" na numer 790 861 777, bądź skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544