Pracownik produkcji OD ZARAZ stała praca Łódź-Bałuty
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Dla naszego Klienta z branży produkcji spożywczej poszukujemy

pracownika produkcji / operatora linii

Wystarczy, że masz SANEPID i minimalne doświadczenie w pracy na produkcji, przy maszynach.

lokalizacja:Łódź - BAŁUTY

  • od ZARAZ i długofalowo
  • stawka 25,90
  • IV-brygady 12H czyli 15 dni pracy w miesiącu
  • z comiesięcznym płatnym dodatkiem do zmiany 450 zł
  • premia frekwencyjna 450 zł
  • płaca 5251,20 (podstawa + premie miesięczne)
  • dostęp do ekstra pieczywa i ciast :)

Zadzwoń albo daj nam znać SMS "BAŁUTY" 693 744 344 - chętnie odpowiemy.

Oczekujemy

  • wymagany SANEPID
  • minimalne doświadczenie na produkcji, chętnie przy maszynach
  • chęci do stałej współpracy
  • otwartości do pracy w systemie zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • możliwość stałej pracy
  • stałe wynagrodzenie i dwa konkretne dodatki miesięczne
  • system zmianowy 12-godzinny ze specjalnym dodatkiem zmianowym 450 zł
  • premia miesięczna 450 zł
  • stała stawka zasadnicza 25,90 brutto/h
  • potencjał na awans na stanowisko operatora
  • umowa o pracę tymczasową ze wszystkimi płatnymi kodeksowo składnikami
  • przejęcie i bezpośrednie zatrudnienia

Zadania

  • pomocnicze prace produkcyjne
  • nauka i obsługa maszyn
  • pomoc przy obsłudze linii

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238