Pracownik produkcji od zaraz - dwie zmiany
  • Węgrów
Węgrów, Węgrów, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z Naszych Klientów z branży stolarskiej poszukujemy osób na stanowisko:

Operator /ka Produkcji

Lokalizacja: Węgrów ( woj. Mazowieckie)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na początek
  • Wynagrodzenie miesięczne 4300zł brutto
  • Premię indywidualną (100 - 500 zł brutto miesięcznie)
  • Premię frekwencyjną kwartalną ( 100 - 400 zł brutto)
  • Dodatek za pracę w sobotę 100%
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin dla chętnych

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie lekkich elementów meblowych
  • Obsługa urządzeń pakujących, zgrzewarek, etykieciarek

Wymagania:

  • Skrupulatność i orientacja na detale
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Gotowość do pracy w systemie II zmianowym ( 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 )

  • Praca Węgrów
  • Pracownik produkcji Węgrów
  • Pracownik fizyczny Węgrów
  • Pracownik biurowy Węgrów
  • Węgrów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064