Pracownik produkcji - Od zaraz!
  • Kurowice Kościelne
łódzkie, Kurowice Kościelne, łódzkie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
25. 4. 2024

APT HSS WORK (certyfikat nr 22915) dla swojego klienta, lidera w homologacji oraz konstrukcji pojazdów, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI!

Obowiązki

  • szlifowanie detali
  • usuwanie nadlewów
  • kontrola jakości
  • czytanie rysunku technicznego

Wymagania

  • dostępności do pracy w systemie 2 zmian
  • chęci do długotrwałej współpracy
  • zmysł techniczny będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pracę w systemie 2 zmian (06:00-14:00, 14:00-22:00)
  • miesięczne wynagrodzenie 5370 zł brutto
  • możliwość wypracowania nadgodzin w sobotę - płatne 150% stawki podstawowej
  • stałą współpracę - możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez firmę, brak sezonowości

  • Kontakt telefoniczny pod numerem 514-150-420, CV na adres mailowy

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • Pracownik biurowy łódzkie
  • Pracownik fizyczny łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228