Pracownik produkcji OD ZARAZ
  • Poznań
Poznań, Poznań, Polska
APV.EU
11. 5. 2024

mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-font-kerning:0pt;mso-ligatures:
none;mso-fareast-language:PL">Nasza agencja rekrutacyjna APV.EU (KRAZ 24145)od kilkunastu lat łączy utalentowanych pracowników z zaufanymi
pracodawcami. Dbamy o interesy każdej ze stron! Dla naszego klienta – polskiego
producenta - szukamy osoby na stanowisko:
mso-font-kerning:0pt;mso-ligatures:none;mso-fareast-language:PL">

none;mso-fareast-language:PL">PRACOWNICA PRODUKCYJNA
"Times New Roman";mso-font-kerning:0pt;mso-ligatures:none;mso-fareast-language:
PL">

none;mso-fareast-language:PL">Miejsce pracy: Poznań, Naramowice
PL">

none;mso-fareast-language:PL">ZADANIA NA TYM STANOWISKU:
PL">

  • układanie towarów na palety,
  • pakowanie w kartony,
  • praca przy taśmie produkcyjnej,
  • kontrola procesu produkcji,
  • oklejanie kartonów,
  • etykietowanie butelek.

none;mso-fareast-language:PL">CZEGO SZUKAMY:

  • zaangażowania i gotowości do pracy stojącej,
  • dbałości o jakość wykonywanej pracy,
  • przestrzegania zasad BHP i regulaminu pracy na produkcji,
  • znajomości języka polskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej/ magazynowej.

none;mso-fareast-language:PL">CO ZYSKASZ:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • stawkę godzinowa 28,10 – 29,09zł brutto
  • pracę w systemie zmiany dziennej i zmiany nocnej – z możliwością wyboru zmiany (zmiana dzienna: 6-14 i 14-22 z cotygodniową rotacją LUB stała zmiana nocna: 22:00 – 6:00 rozpoczęcie pracy od niedzieli 22:00, do czwartku 22:00),
  • premię frekwencyjną,
  • premię za pracę w dni weekendowe (nieobowiązkowe dodatkowe godziny pracy),
  • zachęcamy do udziału Panie przebywające na urlopie macierzyńskim, bądź powracające na rynek pracy.

none;mso-fareast-language:PL">Klauzula RODO

none;mso-fareast-language:PL">Administratorem danych jest APV.EU sp. z o.o. z
siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej
rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej
zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do
treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym
przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów
wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.
Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej
zgody.

none;mso-fareast-language:PL">

  • Praca Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Pracownik na wysokościach Poznań
  • Pracownik instytucji kultury Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289