Pracownik produkcji - od zaraz!
  • Zduńska Wola
Zduńska Wola, Zduńska Wola, łódzkie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
24. 4. 2024

APT HSS Work (nr certyfikatu 22915) aktualnie dla swojego klienta, wiodącego producenta produktów innowacyjnych, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko PRACOWNIKA PRODUKCJI!Lokalizacja: Stawiszcze (okolice Zduńskiej Woli i Sieradza)

Obowiązki

  • przygotowanie formy do produkcji
  • obsługa wtryskarki
  • docinanie maty do odpowiedniego wymiaru
  • klejenie odpowiednich elementów za pomocą kleju oraz opalarki

Wymagania

  • zdolności manualne
  • dobry wzrok
  • podstawowa obsługa komputera
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej

Oferujemy

  • umowa zlecenie
  • stawka 27,70 zł/h brutto
  • dodatek nocny +20%
  • praca od pn do pt w systemie 3 zmian (6:00-14:00-22:00)
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawień
  • szybkie zatrudnienie

  • Rekrutację prowadzi Patryk: 511-428-385,

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Zduńska Wola
  • Pracownik produkcji Zduńska Wola
  • Pracownik fizyczny Zduńska Wola
  • Pracownik biurowy Zduńska Wola
  • Zduńska Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659