Pracownik produkcji-obsługa maszyn produkcyjnych
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
PARETTI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa i nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych.

  • Udział w pracach konserwacyjnych i serwisowych maszyn.

  • Utrzymywanie w czystości maszyn i stanowiska pracy.

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.

  • Wizualna kontrola jakości.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym

  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (dwie zmiany: 6:00 - 18:00; 18:00 - 6:00, również weekendy).

OFERUJEMY:
  • Mile widziane:

    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

    • Uprawnienia do obsługi suwnic.

    • Uprawnienia SEP.

Dodatkowe Informacje:

  • System pracy: praca w ruchu ciągłym, 2 zmiany po 12 godzin, 2 dni pracy, 2 dni wolnego (zdarza się 3 dni pracy, 3 dni wolnego, 2 dni pracy, 3 dni wolnego).

  • Rozważamy również dobrych kandydatów spoza Polski.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w międzynarodowej grupie specjalistów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (premie + dodatki).

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne).

Warunki Premiowania:

  • Premia frekwencyjna przyznawana jest dla pracowników, którzy nie mieli urlopów na żądanie oraz zwolnień lekarskich, wypłacana jest po przepracowaniu całego kwartału.

  • Premia produkcyjna uzależniona jest od realizacji produkcji, stopnia odpadu oraz BHP (maksymalnie 20%, realnie premia przez ostatnie miesiące wynosiła 10-13%).

Wynagrodzenie:

  • Pierwsze 3 miesiące: 5300 zł brutto (premia produkcyjna do 20%, dodatek nocny 30%, premia frekwencyjna kwartalna 1200 zł).

  • Następne : 6000 zł brutto (premia produkcyjna do 20%, dodatek nocny 30%, premia frekwencyjna kwartalna 1200 zł).

  • Polecenie pracownika: 4000 zł brutto, wypłacane w pięciu częściach.

  • Praca Opole
  • Obsługa hotelowa Opole
  • Obsługa gastronomii Opole
  • Pracownik produkcji Opole Lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole
  • Specjalista ds. obsługi klienta Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Pracownik biurowy Opole
  • Pracownik biurowy Opole Lubelskie
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190