Pracownik produkcji/nowa stawka 4700-5000brutto/bez doświadczenia
  • Babimost
Babimost, Babimost, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 10. 2024

Znana na całym świecie i ceniona firma z branży meblarskiej powiększa szeregi
swoich pracowników. Dzięki elastyczności, jaką daje współpraca z Randstad,
możesz sprawdzić czy to praca właśnie dla Ciebie!
Zatrudnimy Cię na stanowisku pracownika produkcji – nawet jeżeli nie masz
doświadczenia!
To co wyróżnia naszą ofertę to m.in. wolne weekendy i darmowy transport do
pracy!
Lokalizacja miejsca pracy: Babimost
Darmowy transport: ze Świebodzina, Sulechowa, Wolsztyna i okolic tych
miejscowości, zadzwoń, opowiemy szczegółowo o przystankach

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • na start umowę o pracę tymczasową z Randstad (płatne składki ZUS, urlop i
    pozostałe świadczenia), następnie możliwość przejścia na umowę
    bezpośrednio z naszym klientem
  • wynagrodzenie 28 zł/h brutto
  • codziennie ciepły obiad w niskiej cenie od 1,5 zł do 4,5 zł, który możesz zjeść
    podczas długiej płatnej 30 min. przerwy w pracy
  • pakiet dodatków Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w
    atrakcyjnej cenie, ubezpieczenie grupowe oraz zniżki do wybranych sklepów

Zadania

  • ręczne łączenie komponentów papierowych i drewnopochodnych
  • sprawdzanie jakości produktów
  • proste prace manualne przy linii produkcyjnej

  • Praca Babimost
  • Pracownik produkcji Babimost
  • Pracownik fizyczny Babimost
  • Pracownik biurowy Babimost
  • Babimost - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377