Pracownik produkcji / Niemcy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Fidenti Personal GmbH
8. 6. 2024

Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako Agencja pracy na niemieckim rynku usług HR, realizującym różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji.
Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Pomocnik przy produkcji karmy dla zwierząt
Miejsce pracy: Niemcy, Emden
Opis stanowiska:
- pomoc i wsparcie w procesie technologicznym przerobu świeżego mięsa na karmę dla zwierząt
- zakres prac od przygotowania surowca po pakowanie, etykietowanie i przygotowanie do wysyłki gotowego wyrobu
Wymagania:
- precyzja, zaangażowanie i niezawodność
- zdolność do pracy zespołowej
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
- gotowość do pracy w niskich temperaturach
- znajomość j. niemieckiego mile widziana ale nie jest wymagana
Oferujemy:
- wynagrodzenie zgodne z taryfikatorem iGZ plus 0,20€ dodatku branżowego do każdej przepracowanej godziny, 35% dodatku za nadgodziny zamiast 25%
- po 9 miesiącach pracy gwarantowane wyrównanie stawki - tzw. Equal Pay
- premie za wyniki w pracy
- możliwość pracy dla par
- stała praca w stabilnie i dynamicznie rozwijającej się firmie
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- umowa o prace zgodna z zasadami prawa niemieckiego oraz zbiorowego układu pracy
Polityka prywatności Fidenti Personal GmbH
Ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. W tym miejscu chcielibyśmy poinformować Cię o polityce prywatności w naszej firmie. Firma Fidenti Personal GmbH gromadzi i przetwarza Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Dostęp do informacji dotyczących ochrony danych osobowych dla Kandydatów szukających pracy można uzyskać w dowolnym momencie na stronie internetowej. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody.

  • Praca Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Szczecin
  • Pracownik utrzymania ruchu Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851