Pracownik produkcji na linii cynkowania ogniowego
  • Szprotawa
Szprotawa, Szprotawa, Polska
Service Jobs Sp. z o. o.
14. 8. 2024

Agencja pracy Service Jobs poszukuje kandydatów do firmy świadczącej usługi w zakresie cynkowania ogniowego oraz będącej producentem ocynkowanych bednarek i drutów odgromowych. Nasz klient to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które dba o najwyższą jakość swoich wyrobów i usług.

Twoje obowiązki:
- Przygotowywanie materiału wsadowego
- Prowadzenie procesu trawienia i cynkowania
- Obsługa przyjęć i wydań do/ z magazynu
- Dbałość o odpowiednią jakość powstających powłok
- Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
- Przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa

Co oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Wynagrodzenie: 4 500- 4 700 zł brutto/miesc ( + premia miesięczna 30 % wynagrodzenia zasadniczego)

- Wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym
- System premiowy uzależniony od wyników pracy
- Możliwość pracy na nowoczesnej i innowacyjnej linii produkcyjnej
- Korzystanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Wymagamy:

- Mile widziane doświadczenie w pracy w branży metalurgicznej ( wynagrodzenie ustalane indywidualnie)
- Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych UDT
- Dobrej organizacji własnej pracy, odpowiedzialność i rzetelność
- Realizowania zadań zgodnie z planem produkcyjnym
- Utrzymywania odpowiedniej jakości realizowanych usług
- Nastawienia na pracę zespołową
- Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu profesjonalistów i zdobyć cenne doświadczenie w branży, serdecznie zapraszamy do aplikowania!
Agencja Pracy Service Jobs Sp. z o.o.

  • Praca Szprotawa
  • Pracownik produkcji Szprotawa
  • Pracownik biurowy Szprotawa
  • Pracownik fizyczny Szprotawa
  • Szprotawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544