Pracownik produkcji / Monter transformatorów - Dobra Szczecińska
  • Szczecin, Dobra Szczecińska
zachodniopomorskie, Szczecin, Dobra Szczecińska, Zachodniopomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service S. A.
10. 10. 2024

Dla naszego klienta -  największego europejskiego producenta wysokiej jakości transformatorów i elementów uzwojonych.

Opis stanowiska:

Jeżeli pragniesz rozwijać się w kierunku technicznym i zdobyć nowe doświadczenie - to ta oferta jest właśnie dla ciebie! Gwarantujemy, że wszystkiego cię nauczymy - nie wymagamy doświadczenia

  • obsługa maszyn na linii produkcyjnej;
  • prace pomocnicze w procesie produkcji;
  • obsługa elektronarzędzi (np. lutownica).

Wymagania:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o  pracę;
  • możesz zarabiać od 3 550 do  5 100 zł/ na rękę!;
  • premia do 15% +
  • możesz pracować w nadgodzinach, dodatek +50%; dodatki za prace w porze nocnej + 20%;
  • soboty pracujące, dodatek +100%;
  • odzież roboczą na koszt firmy;
  • możliwość zdobycia atrakcyjnego zawodu - szkolenie stanowiskowe!;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Nie wymagamy doświadczenia - praca nie jest fizyczna.

  • Praca zachodniopomorskie
  • Pracownik produkcji zachodniopomorskie
  • Monter zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny zachodniopomorskie
  • Pracownik biurowy zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087