Pracownik produkcji - monter/ Polana Bikes/ Mysłowice
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  Montaż komponentów: Precyzyjne składanie części rowerów zgodnie z obowiązującymi standardami jakości

  Utrzymanie porządku: Dbanie o czystość i organizację stanowiska pracy

  Współpraca z zespołem: Aktywne uczestnictwo w spotkaniach zespołowych oraz dzielenie się pomysłami na ulepszenie procesów produkcyjnych.

  Kontrola jakości: Regularne sprawdzanie jakości zamontowanych elementów i zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości, aby zapobiegać problemom w dalszej produkcji.

Czego od Ciebie wymagamy:

  Znajomość budowy rowerów oraz zdolności manualne będą dodatkowym atutem!

  Doświadczenie w obsłudze narzędzi pneumatycznych i elektronarzędzi.

  Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość - to cechy, które cenimy w naszym zespole.

  Chęć wprowadzania innowacji i otwartość na zmiany.

Co możemy zaoferować?

  Umowę zlecenie: Elastyczne warunki zatrudnienia dostosowane do Twoich potrzeb.

  Stawka: 28,50 PLN za godzinę

  Możliwość zdobycia doświadczenia: Pracuj w dynamicznej firmie, rozwijając swoje umiejętności w branży rowerowej.

  Przyjazne środowisko: Współpraca z zespołem, który ceni kreatywność i inicjatywę.

  • Praca Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Monter Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392