Pracownik produkcji - Monter / Darmowy transport do pracy
  • Nysa
Nysa, Nysa, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Firma produkująca fotele do samochodów osobych, poszukuje kandydatów na stanowisko Monter.

Nie wymagamy doświadczenia, liczymy na Twoje zaangażowanie!

Dołącz do zespołu, który ma wpływ na wygodną jazdę samochodem większości kierowców w Europie.

Wynagrodzenie 5600zł brutto + darmowy dojazd do pracy z Nysy przez Grodków do Skarbimierza lub dofinansowanie do dojazdów + możliwe nadgodziny + dofinansowanie do posiłków + bonusy!

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych

Łap okazję, bo takie jak ta, lubią uciekać!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie5600 zł brutto (podstawa + premia)
  • premia frekwencyjna 500zł (dodatkowy zastrzyk gotówki za brak nieobecności w pracy!)
  • darmowy dojazd do pracy z Nysy przez Grodków do Skarbimierza lubdofinansowanie do dojazdów do 456 zł
  • dofinansowanie do posiłków 200 zł
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • praca5 dniw tygodniu, weekendy wolne
  • umowę o pracę tymczasową i możliwość przejścia pod zakład już po 3 miesiącach
  • bogaty pakiet socjalny; bony, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie posiłków
  • dobre warunki pracy (nowoczesny zakład, wygodne zaplecze socjalne)

Zadania

  • proste prace przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości wytwarzanych wyrobów
  • porządkowanie miejsca pracy

  • Praca Nysa
  • Pracownik produkcji Nysa
  • Monter Nysa
  • Pracownik fizyczny Nysa
  • Pracownik biurowy Nysa
  • Nysa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851