Pracownik produkcji/ montażu podzespołów - atrakcyjne benefity!
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji/ Monter podzespołów

Miejsce pracy: Bolechowo Osiedle

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • stałe wynagrodzenie + premie
  • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport lub Medicover Sport, dofinansowanie do wakacji, premia gwiazdkowa, dofinansowanie do posiłków,

Zadania:

  • montowanie komponentów
  • obsługa narzędzi montażowych
  • wykonywanie prac wykończeniowych

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 15-23)
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi
  • zdolności manualne
  • mile widziane czytanie rysunków technicznych

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836