Pracownik produkcji/montażu I Świebodzice
  • Świebodzice
Świebodzice, Świebodzice, Województwo dolnośląskie, Polska
WorkProfi KKTI Polska Sp. z o.o. Sp.K.
17. 9. 2024
28,10 zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025). to doświadczony partner w obszarze usług personalnych. Celem naszej działalności jest udzielenie wsparcia pracodawcom w prowadzeniu optymalnej polityki kadrowej oraz pracownikom w ich rozwoju osobistym i znalezieniu odpowiedniej pracy na rynku europejskim.
Poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcji/ pracownika montażu. Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
OPIS STANOWISKA:
Prace montażowe i produkcyjne
Wymagania stanowiska
- Gotowość do pracy zmianowej ( system 3 zmianowy) - Zdolności manualne, szybkość i dokładność  - Umiejętnosć szybkiego uczenia się i dostosowywania do zmieniającego się otoczenia - Sumienność i terminowość wykonywanych zadań i obowiązków - Umiejętność pracy w zespole - Umiejętność przekazywania wiedzy oraz informacji
Oferujemy
- Umowę zlecenie ze stawką 28,10 zł / brutto h  - Darmowy dojazd komunikacją miejską na terenie Świebodzic

  • Praca Świebodzice
  • Pracownik biurowy Świebodzice
  • Pracownik produkcji Świebodzice
  • Pracownik fizyczny Świebodzice
  • Świebodzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584