Pracownik produkcji montażu-> praca wakacyjna
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
14. 5. 2024

Szukasz pracy na wakacje? Potrzebujesz pieniędzy na swoje wydatki? Jesteś dyspozycyjny przez 3 miesiące w okresie od czerwca do września? Świetnie! W takim razie czekam na Twoje CV.

Praca precyzyjna – produkujemy elementy m.in. do samolotów i respiratorów. Spokojne tempo, nie pracujesz na akord. Bez pyłów, zapachów i hałasów. Nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy. Podczas pracy możesz słuchać muzyki, a w przerwie zjeść pyszny dwudaniowy obiad za 9,75 zł. Praca praktycznie od zaraz – do 2 tygodni od aplikacji do zatrudnienia!

Zakład produkcyjny przy ul. Kurczaki.

Aplikuj online. Masz pytania? Zadzwoń na numer widoczny w ogłoszeniu lub wyślij SMS - oddzwonimy!

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 2-3 zmianowym
  • dokładności
  • zdolności manualnych
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dyspozycyjności przez 3 miesiące w okresie od czerwca do końca września, lub na dłużej!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 4550 zł brutto
  • pracę w tygodniu od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę tymczasową
  • dofinansowanie do obiadów
  • czyste i ciche miejsce pracy z możliwością zobaczenia przed zatrudnieniem
  • miłą atmosferę

Zadania

  • montaż ręczny – pobierasz komponenty z regałów i montujesz je zgodnie z instrukcją
  • kontrola jakości
  • raportowanie

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018