Pracownik produkcji montażu -> 2 zmiany!
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Masz doświadczenie w pracy na montażu?

Szukasz pracy w systemie 2-zmianowym?

To świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie pracę stojąco-siedzącą przy montażu prostych elementów!

Aplikuj lub kontaktuj się bezpośrednio pod numerem telefonu 667588488.

Lokalizacja – Łódź Górna.

Oczekujemy

  • chęci do dłuższej współpracy
  • dobrego wzroku
  • doświadczenie: niewymagane!
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i posługiwania się narzędziami
    pomiarowymi – mile widziane :)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • szybką rekrutację, oraz zatrudnienie w ciągu 1-2tygodni
  • pracę na 2 zmiany (z dyspozycyjnością do 3 zmian)
  • darmowy parking na terenie firmy
  • dwudaniowy, ciepły obiad
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową
  • ciągłą opiekę konsultanta Randstad, który jest dla Ciebie na miejscu!
  • umowę o pracę tymczasową, z perspektywą długiej współpracy

Zadania

  • po prostu montaż ręczny– wszystkiego Cię nauczymy podczasszkoleń :)

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851