Pracownik produkcji- montaż podzespołów sprzętów AGD. Praca od zaraz!
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, łódzkie, Polska
Contrain Group S.A.
10. 8. 2024

Dla naszego Klienta będącego światowym producentem sprzętu AGD szukamy doświadczonych pracowników produkcji, którzy zajmować się będą między innymi montażem podzespołów do sprzętów AGD.Dzięki swojej ugruntowanej pozycji na rynku firma zapewnia stabilne zatrudnienie, umowę o pracę oraz bezpłatny dojazd do pracy.Bezpłatny transport z/do pracy z wybranych lokalizacji Przedbórz, Kamieńsk, Gorzkowice, Kodrąb, Kobiele Wielkie, Sulmierzyce, Bełchatów.

5612

Obowiązki

  • montaż podzespołów do sprzętów AGD
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa
  • raportowanie wykonywanych zadań

Wymagania

  • dobra organizacji czasu pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dyspozycyjność (praca 3-zmianowa)
  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych i montażowych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od 4300,00 brutto/ miesięcznie
  • podstawa w wysokości 25,60 zł/h brutto
  • premia produkcyjna 3%
  • premia frekwencyjna 7%
  • 270 zł premie produkcyjna i frekwencyjna
  • płatne nadgodziny: +20% (nocne), +50% (nadgodziny w tygodniu), +100% (soboty)
  • darmowy dojazd do pracy
  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta po 3 miesiącach pracy – więcej szczegółowych informacji udzieli rekruter

  • Praca Radomsko
  • Pracownik produkcji Radomsko
  • Pracownik produkcji radomski
  • Pracownik biurowy Radomsko
  • Pracownik biurowy radomski
  • Pracownik fizyczny Radomsko
  • Pracownik fizyczny radomski
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045