Pracownik produkcji - Mogilno Duże. Dzwoń, pisz bo warto.
  • Dobroń
Dobroń, Dobroń, Łódzkie, Polska
IQFM Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Agencja Pracy poszukuje dla swojego Klienta operatorów produkcji do pracy w branży spożywczej.
Wymagania:
- doświadczenie nie jest wymagane
- pracy w systemie jednozmianowym
- sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
- umiejętność pracy w zespole
Obowiązki:
- obsługa maszyn produkcyjnych
- kontrola i pakowanie produktów spożywczych
- dbanie o odpowiednią jakość i ilość wytworzonych produktów
- przestrzeganie zasad BHP na terenie zakładu
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
- możliwość rozwoju zawodowego i przejścia na umowę o pracę
- stabilne zatrudnienie
- pracę w dynamicznym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprze Lento lub kontakt telefoniczny pod numerem 695117752.
Zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Dobroń
  • Pracownik produkcji Dobroń
  • Pracownik fizyczny Dobroń
  • Pracownik biurowy Dobroń
  • Dobroń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851