Pracownik produkcji mięsa wieprzowego - wysokie tygodniówki
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Agencja Pracy PRAMER
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca na różnych działach: wieszanie mięsa, wycinanie, porcjowanie, pakowanie surowego mięsa lub wnętrzności.

WYMAGANIA:

- chęć do pracy z surowym mięsem

- prawo jazdy kat. B lub cheć dojazdu do pracy rowerem

OFERUJEMY:

- legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu ABU CAO

- regularne godziny pracy

- zakwaterowanie firmowe (€130 tygodniowo)

- transport do pracy (służbowy samochód lub odpłatnie rower)

- ubezpieczenie firmowe (€35.59 tygodniowo)

- stawkę godzinową podstawową €13.68 brutto/h; tygodniówki po opłatach między €400-550

- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (125-150% stawki)

- wypłaty tygodniowe

  • Praca opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045