Pracownik produkcji mebli 16,00 euro/h brutto !!
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Flexcraft
13. 8. 2024

Zakres obowiązków:
•Kontrola jakości oraz pakowanie części mebli
•Sortowanie produktów
•Zabezpieczenie oraz przygotowanie towarów do transportu
•Układanie na paletach
•Dbanie o porządek w miejscu pracy.
Mile widziane prawo jazdy kat. B i znajomość języka angielskiego, ale nie jest to warunek konieczny!
Gwarantujemy:
•wynagrodzenie wypłacane co tydzień w piątek,
•dodatki wakacyjne, zmianowe, weekendowe
•Dodatkowo! Nie wymagamy doświadczenia (może to być nawet Twoja pierwsza praca!)
•Pomoc koordynatora w dopełnieniu wszelkich formalności.
•Dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy).
•Zakwaterowanie (na miejscu wi-fi!).
•Ubezpieczenie.
•Możliwość współpracy na długi okres.
•Organizację przejazdu do Holandii.
•Możliwość zatrudnienia na polską umowę!
Zapraszamy do współpracy. Dysponujemy wieloma ofertami pracy
(szklarnie, magazyny, produkcja).
Rekrutujemy pracowników na terenie całej Polski.
Zadzwoń by dowiedzieć się więcej :
Marta 508343640
Kraz 273

  • Praca Opole
  • Pracownik produkcji Opole Lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole
  • Pracownik ochrony Opole
  • Pracownik socjalny Opole
  • Pracownik biurowy Opole
  • Pracownik biurowy Opole Lubelskie
  • Pracownik kolei Opole
  • Pracownik umysłowy Opole
  • Pracownik fizyczny Opole
  • Pracownik fizyczny Opole Lubelskie
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584