Pracownik produkcji/magazynu {{OMP/07/24}}
  • Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Polska
Weegree
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Stawka:  5000 brutto
Typ umowy: umowa zlecenie

 Opis stanowiska:

  • Proste prace produkcyjne.
  • Ściąganie produktów z taśmy produkcyjnej.
  • Pakowanie produktów do kartonów lub dedykowanych opakowań.
  • Kontrola wizualna jakości produktu i opakowań.

Wymagania:

  • Dokładność i szybkie tempo działania.
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji.

Co oferujemy:

  • Umowę zlecenie.
  • Stawkę 5000 zł brutto miesięcznie
  • Opieka koordynatora.
  • Praca na dłuższy okres czasu.
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Zapraszam do kontaktu:

  • Kontakt telefoniczny - +48 604 223 348

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Ożarów Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Ożarów Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    42 805
    7 186