Pracownik produkcji / Magazynier / Nowy Modlin
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Gi Group
14. 8. 2024

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej piekarniczej poszukujemy na stanowisko: Pracownik produkcji, Magazynier Nowy Modlin
Zadania: • obsługa maszyn produkcyjnych • kontrola parametrów technologicznych w toku produkcji • przestrzeganie receptur i specyfikacji produktów • minimalizacja strat związanych z surowcami i zużyciem mediów • utrzymywanie czystości maszyn i miejsca pracy • zaopatrywanie produkcji w niezbędne półprodukty
Wymagania: • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania) • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych lub w pracach magazynowych • znajomość procesów branży piekarniczej - mile widziane • gotowość do pracy zmianowej • uprawnienia UDT I WJO
Oferujemy: • umowę o pracę • system premiowy • program wdrożenia do organizacji • pracę w systemie 3-zmianowym • szkolenia wdrożeniowe i stanowiskowe • benefity: opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie PZU, dofinansowanie dojazdów oraz bony świąteczne
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Mazowiecki
  • Magazynier Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544