Pracownik produkcji - magazynier
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
NEW ZINC Sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pakowanie/ spinanie / strechowanie i przygotowywanie do wysyłki wyrobów gotowych
  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,
  • zaopatrywanie produkcji w towar i opakowania,
  • wywożenie produktów gotowych na magazyn,
  • pakowanie towaru oraz zabezpieczenia go do wysyłki,
  • drobne prace porządkowe

WYMAGANIA:
  • aktualne uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych (warunek konieczny)
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera, operatora wózków widłowych,
  • znajomość obsługi komputera, MS Office

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na pełen etat

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w systemie trzyzmianowym
  • dodatkowe premie (jakościowa, frekwencyjna, stażowa), dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą

  • dofinansowanie do karty MULTISPORT
  • program poleceń pracowniczych
  • pakiet usług medycznych i socjalnych na korzystnych warunkach
  • stałą pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik produkcji Czechowice-Dziedzice
  • Magazynier Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik fizyczny Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik biurowy Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536