PRACOWNIK PRODUKCJI (m/k) w przetwórstwie mięsnym
  • Strzegom
Strzegom, Strzegom, Polska
Walter Fach Kraft Personal GmbH
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Walter-Fach-Kraft
Personal GmbH
 lider rynku pracy. Jesteśmy podmiotem
należącym do międzynarodowej grupy, wyspecjalizowanej w świadczeniu najwyższej
jakości usług rekrutacyjnych.

Wybierz stabilne zatrudnienie, wybierz Walter-Fach-Kraft.

Dołącz do naszego zespołu.

Aktualnie jest przez
Nas poszukiwany:

PRACOWNIK PRODUKCJI
(m/k) w przetwórstwie mięsnym

miejsce pracy:

Strzegom,
dolnośląskie

Oferta:

-        zatrudnienie w ramach umowy o
pracę

-        praca na pełen etat

-        możliwość startu od zaraz

-        pracę w firmie o stabilnej
pozycji na rynku

-        możliwość rozwoju zawodowego

Obowiązki:

  • praca przy linii produkcyjnej
  • trzyzmianowy wymiar pracy

Wymagania:

  • (mile widziane) doświadczenie w produkcji mięsnej
  • (mile widziana) książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz
do grona zadowolonych fachowców!

info@walterfachkraft.pl

Tel.  +
48 71 366 60 81

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego
nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą
klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie
danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady
(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w
związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu
takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie
oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu
danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Strzegom
  • Pracownik produkcji Strzegom
  • Pracownik fizyczny Strzegom
  • Pracownik biurowy Strzegom
  • Strzegom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714