Pracownik produkcji (m/k)
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
17. 4. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Zakres obowiązków:

  • praca przy montażu części do samochodów osobowych,
  • obsługa maszyn i urządzeń.
Wymagamy:
  • zaangażowania, motywacji do pracy,
  • mile widziane zdobyte doświadczenie w pracy przy produkcji.
Możemy zaoferować:
  • wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy + premia miesięczna uznaniowa,
  • dodatki od samego początku zatrudnienia - dodatek do 3 zmiany - 20%.

Ponadto:
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do pracy,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek,
  • możliwość podjęcia współpracy od zaraz,
  • możliwość długotrwałej współpracy.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik instytucji kultury Bielsko-Biała
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782