Pracownik produkcji (m/k) / Працівник на виробництві (м/ж)
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Trenkwalder
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • praca przy produkcji elementów samochodowych,
  • obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej,
  • czynności pomocnicze przy produkcji,
  • kontrola finalna wyprodukowanego elementu.

Обовязки:
  • виробництво та монтаж дверних і приладових панелей,
  • обробка виробів із пластику,
  • покриття елементів "штучною" шкірою,
  • вирізання ескізів із матеріалів,
  • робота біля машини,
  • візуальний контроль деталей,
  • складання дверної рами / приладової панелі,
  • кріплення затискачів і монтажного обладнання,
  • обслуговування сканера,
  • склеювання, заливка піною, шиття.

Wymagania:
  • motywacja do pracy i nauki nowych rzeczy,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • doświadczenie na produkcji mile widziane.

Вимоги:
  • готовність до роботи в 3 зміни протягом 8 годин на день,
  • готовність працювати понаднормово,
  • робота 5-6 днів на тиждень,
  • мануальні здібності.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premię,
  • dojazd do miejsca pracy z okolicznych miejscowości (Strzelce Krajeńskie, Barlinek, Skwierzyna),
  • dofinansowanie do posiłków,
  • kartę MultiSport,
  • dodatki za pracę w weekendy oraz święta,
  • dodatek za pracę nocną.

Пропонуємо:
  • стабільне працевлаштування,
  • офіційне працевлаштування, Umowa o pracę,
  • премія "На Старт" перші 3 місяці (10 злотих за кожен відпрацьований день), через три місяці премія до 15% від ставки,
  • додатково: доплата за нічні години 20%,
  • безкоштовний робочий одяг,
  • безкоштовне медичне страхування,
  • надбавка за понаднормову роботу в будні дні 50% Надбавка за роботу у вихідний день 100%,
  • бонус 50 PLN за роботу в суботу, неділю та святкові дні,
  • транспорт до і з роботи для працівників, які проживають не в Гожуві,
  • karta MultiSport,
  • дофінансування до харчування.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik biurowy Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik fizyczny Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik kolei Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik umysłowy Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik ochrony Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik socjalny Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik ds. administracji Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik na wysokościach Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik instytucji kultury Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544