Pracownik produkcji łososia w Holandii- bez doświadczenia i języka!
  • Urk
łódzkie, Urk, łódzkie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Obsługa maszyn produkcyjny
  • Praca na różnych etapach produkcji, w tym: filetowanie ryb, usuwanie ości, pakowanie w pudełka i kartony (do 15 kg)

Oczekujemy:
  • Prawo jazdy i auto
  • Gotowość do pracy w niskich temperaturach i używania noży
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego- mile widziane

Mamy do zaoferowania:
  • Praca na podstawie polskiej umowy o pracę
  • Wynagrodzenie miesięczne €2.375 brutto
  • Możliwość podwyżek co 3 miesiące
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Opieka polskiego koordynatora na miejscu
  • Praca na jedną zmianę
  • Holiday money, dodatki tj.: dla kierowcy, transportowy,
  • Możliwość nadgodzin

  • Praca łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • Pracownik fizyczny łódzkie
  • Pracownik biurowy łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699