Pracownik produkcji - Lekka, siedząca praca | 4800-5100
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji/Pracownik montażu

Lokalizacja: Gliwice

Zadania:

  • Prace manualne,
  • Cięcie kabli światłowodowych,
  • Nakładanie powłok zewnętrznych na włókna,
  • Zaciskanie złączy.

Wymagania:

  • Zdolności manualne,
  • Sumienność i zaangażowanie,
  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy.
  • Doświadczenie w pracy przy produkcji - mile widziane

Harmonogram pracy:

  • System 2 zmianowy (poniedziałek-piątek)
  • 6:00-14:00, 14:00-22:00

WYNAGRODZENIE: 4800 PLN brutto + 300 zł premii po okresie próbnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,
  • Comiesięczne doładowanie 200 złotych na karcie Pluxee po okresie próbnym,
  • Prywatna opieka medyczna TU Zdrowie
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Karta sportowa Medicover (po okresie próbnym),
  • Dwutygodniowe szkolenie wdrożeniowe,
  • Półgodzinna przerwa regeneracyjna

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Ruda Śląska
  • Pracownik produkcji Ruda Śląska
  • Pracownik fizyczny Ruda Śląska
  • Pracownik ochrony Ruda Śląska
  • Pracownik socjalny Ruda Śląska
  • Pracownik biurowy Ruda Śląska
  • Pracownik kolei Ruda Śląska
  • Pracownik umysłowy Ruda Śląska
  • Pracownik administracyjno - biurowy Ruda Śląska
  • Pracownik utrzymania ruchu Ruda Śląska
  • Pracownik ds. administracji Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567