Pracownik produkcji - lakiernik
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Posiadasz doświadczenie na produkcji? Poszukujesz stabilnej pracy z możliwością rozwoju?

Doskonale trafiłeś!

Aplikuj lub wyślij sms o treści “LAK” na nr podany w ogłoszeniu, a my zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

Miejsce pracy: Katowice

Oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego

  • podstawową umiejętność czytania rysunku technicznego

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - wymagane

  • umiejętności współpracy w zespole

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (poranną 06:30-14:30 oraz popołudniową 14:30-22:30)

  • chęci do pracy

  • sprawności manualnej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie 5000-5500 zł brutto zależne od doświadczenia

  • system premiowy

  • wolne weekendy

  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku

Zadania

  • obsługa procesu malowania detali

  • odczytywanie wymagań konstrukcyjnych z rysunku technicznego

  • obsługa ręcznych narzędzi pomiarowych

  • Praca Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Lakiernik Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584