Pracownik produkcji / Kostrzyn - 32,77 zł/h.
  • Kostrzyn
Kostrzyn, Kostrzyn, wielkopolskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286  – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla sprawdzonego Klienta z branży produkcyjnej zajmującej się produkcją meblową, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji / Kostrzyn Wielkopolski

Oczekujemy:

  • gotowość do pracy zmianowej;
  • mile widziane doświadczenie produkcyjne/ magazynowe.

Zakres czynności:
  • prace produkcyjne oraz montażowe,
  • kontrola jakości produkcji;
  • pakowanie wyrobów gotowych.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 32,77 zł/h brutto,
  • umowa zlecenie z perspektywą na długotrwałą współpracę,
  • pracę na dwie zmiany 6-14; 14-22 (od września do marca możliwe 3 zmiany),
  • lekką prace na stanowisku (nie linia produkcyjna!),
  • przewidziane wdrożenie stanowiskowe.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Złóż swoje CV oraz zadzwoń pod numer 571 243 506 już dziś!

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa Zlecenie
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój

  • Praca Kostrzyn
  • Pracownik produkcji Kostrzyn
  • Pracownik produkcji Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik biurowy Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik biurowy Kostrzyn
  • Pracownik fizyczny Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik fizyczny Kostrzyn
  • Kostrzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179