Pracownik Produkcji - Kontroler Gratowacz
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Domino Polska Sp. z o. o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • gratowanie ręczne zacisków hamulców na odlewni
  • gratowanie ręczne pilnikiem lub mechanicznie na szlifierce taśmowej
  • prace transportowe ręczne detali oraz przy użyciu środków transportowych
  • kontrola wizualna odlewów

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej (mile widziane w przemyśle),
  • gotowość do podjęcia stałej pracy od zaraz,
  • dobra kondycja fizyczna

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • pracę w systemie- 4 brygadowym
  • wynagrodzenie 4445 zł brutto+ 13 % dodatku do systemu 4 brygadowego
  • premia frekwencyjna,
  • w pełni finansowane posiłki pracownicze,
  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowania do wakacji, premie świąteczne, bonusy rekrutacyjne do 1000zł,

  • Praca Wrocław
  • Kontroler Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Kontroler biletów Wrocław
  • Kontroler jakości Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072