Pracownik produkcji - kontrola jakości
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie stanowiska pracy oraz pakowanie i zgrzewanie woreczków z małymi detalami,
  • kontrola produkowanych wyrobów i procesu produkcyjnego,
  • rozpoznawanie defektów wynikających z danego etapu przetwarzania.

Nasze wymagania

  • posiadasz zdolności manualne,
  • jesteś spostrzegawczy i masz dobry wzrok,
  • masz wysoką motywację do pracy i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stawkę godzinową 29 zł brutto,
  • elastyczną umowę zlecenie (z opłaconymi składkami ZUS),
  • stawkę brutto = netto dla osób ze statusem studenta,
  • szkolenia stanowiskowe (nie musisz mieć doświadczenia!),
  • do 400 zł bonusu za polecenie kandydata do pracy w SGP.

  • Praca Gdańsk
  • Kontroler jakości Gdańsk
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Gdańsk
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Pracownik socjalny Gdańsk
  • Pracownik biurowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584