Pracownik Produkcji - Konstrukcje Stalowe
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Trakcja S.A.
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc przy wykonywaniu robót spawalniczych zgodnie z dokumentacją techniczną i technologią spawania.
  • Przygotowywanie elementów do spawania i cięcia: szlifowanie, fazowanie krawędzi, gratowanie.
  • Obróbka mechaniczna spoin i wyrobów hutniczych.
  • Wykonywanie robót ślusarskich zgodnie z dokumentacją techniczną.
  • Szlifowanie, cięcie, krępowanie, wiercenie otworów w wyrobach stalowych, aluminiowych, plastikowych przy użyciu różnych urządzeń.
  • Pomoc przy produkcji urządzeń elektroenergetycznych i składaniu obudów.
  • Cięcie przewodów elektrycznych wg wytycznych projektu.
  • Segregacja materiałów, przygotowanie do montażu i wysyłki.
  • Malowanie ręczne elementów konstrukcji i urządzeń.
  • Załadunki, rozładunki, prace załadunkowe ręczne i zmechanizowane.
  • Wykonywanie poleceń przełożonego, informowanie o stanie robót.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe o profilu technicznym.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • Terminowość, sumienność, uczciwość.

Mile widziane

  • 1 rok doświadczenie na podobnych stanowiskach, w podobnym zakładzie pracy.
  • Kurs obsługi suwnic i/lub wózka widłowego – UDT.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
  • Nagroda finansowa za polecenia pracownicze (w wysokości 500-5000 zł brutto).

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567