Pracownik produkcji/ konfekcjoner
  • Łódź
pracownik produkcji/ konfekcjoner
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Prosta praca na produkcji - od zaraz. Zarób nawet 5065 zł brutto (4.500 zł wynagrodzenia podstawowego plus premia). Dla Pań i Panów.

miejsce pracy: Łódź Widzew - Niciarniana

łatwy dojazd MPK, dodatkowo transport pracowniczy z Łasku, Tomaszowa Mazowieckiego i Koluszek

Nie musisz mieć doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy podczas 2-miesięcznego wdrożenia.

Aplikuj przez formularz. Chcesz więcej informacji? Zadzwoń na numer widoczny w ogłoszeniu lub wyślij SMS - oddzwonimy.

Oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • gotowości do pracy 3 zmianowej 5:45 -13:45 , 13:45-21:45 , 21:45:5:45
  • umiejętności zamiany jednostek miar (np. minuty na sekundy /centymetry na milimetry)
  • chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (urlop, składki ZUS, chorobowe - jak z zwykłej umowie o pracę)
  • wynagrodzenie podstawowe 4.500 zł brutto m/c
  • premię do 565 zł brutto m/c
  • terminowe wynagrodzenie do 10 każdego miesiąca
  • możliwość skorzystania z transportu pracowniczego do zakładu pracy z Łasku, Tomaszowa Mazowieckiego i Koluszek
  • możliwość zobaczenia zakładu przed podjęciem pracy
  • długi, spokojny proces wdrożenia na stanowisko - aż 2 miesiące!
  • benefity Randstad Plus - m.in. karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnych cenach

Zadania

  • ręczne formowanie, przycinanie, docinanie uszczelek
  • kontrola jakości produktu

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072