Pracownik produkcji komponentów samochodowych - M/K
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Staff In Sp.z.o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca związana z produkcją elementów samochodowych,

  • Obsługa maszyn (np. Engel, Krauss Maffei, Haitian, Moretto), odczytywanie i zapisy parametrów,

  • Wykonywanie akcji usprawniających proces produkcji,

  • Wykonywanie podstawowej konserwacji narzędzi,

  • Końcowa kontrola jakości gotowych produktów.

WYMAGANIA:
  • Zdolności manualne,

  • Możliwość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,

  • Chęć nauki różnych procesów produkcyjnych i rozwoju,

  • Nastawienie na długofalową współpracę,

  • Nie wymagamy doświadczenia, w przypadku osób z Ukrainy podstawowa znajomość języka Polskiego,

  • Dokładność wykonywania powierzonych zadań,

  • Brak przeciwskazań do pracy w porze nocnej i pracy fizycznej.

OFERUJEMY:
  • Uczciwe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u klienta,

  • Wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia,

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy (premia na start przez okres 2 pierwszych miesięcy zatrudnienia),

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin,

  • System poleceń pracowniczych,

  • dojazd do miejsca pracy z okolicznych miejscowości (Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Barlinek),

  • Współpracę w miłej atmosferze,

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz,

  • W przypadku podjęcia pracy przez parę możliwość dopasowania tych samych godzin pracy.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik ochrony Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik socjalny Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik fizyczny Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik biurowy Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik kolei Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik umysłowy Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik utrzymania ruchu Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik ds. administracji Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836