Pracownik produkcji - jedna zmiana!
  • Tczew
Tczew
957-10-72-492
19. 9. 2024
28,10zł/h

Biuro Rekrutacji Pracowników KADRY HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta - poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko:

Pracownik Produkcji - jedna zmiana, praca od zaraz!

Miejsce pracy: Tczew
Obowiązki:

• czyszczenie mebli
• składanie, montowanie regałów

Wymagania:
• chęć do pracy,
• sumienność i zaangażowanie,
• preferowane są osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji.

Oferujemy:

• umowę zlecenie,
• pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 7-15,
• możliwość dłużej współpracy.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@kadry-hr.pl

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:
1.  obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym PPT/09/23  organizowanych przez firmę KADRY HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam KADRY HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę KADRY HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam KADRY HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554

  • Praca Tczew
  • Pracownik produkcji Tczew
  • Pracownik biurowy Tczew
  • Pracownik fizyczny Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584