Pracownik produkcji i magazynu! Praca w Niemczech
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Polska
8. 8. 2024

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

  • pracownik produkcji (chłodnia/mięso)

  • komisjoner, pracownik magazynu (art. spożywcze, elektronika, itp.)

  • wylęgarnia

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Różne stanowiska: pakowanie produktów drobiarskich, komisjonowanie art. spożywczych

  • Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

  • Kontrola jakości, inwentaryzacje, ogólne prace porządkowe

Wymagania:

  • Wytrzymałość fizyczna

  • Pełnoletność - wymóg konieczny

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana

  • Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 12,50-15 euro brutto/h oraz dodatki i premie

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich

  • Komfortowe warunki mieszkaniowe

  • Wsparcie polskiego koordynatora

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bydgoszcz
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bydgoszcz
  • Specjalista ds. kadr i płac Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648