Pracownik produkcji i Magazynier z UDT ^ 28-32/h + premia: 500-600/mc* Warszawa praca
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wizualna kontrola jakości wykonywanych produktów
  • wymiana wadliwych, uszkodzonych elementów
  • prosta praca fizyczna
  • obsługa wózka widłowego (dla osób z UDT)

WYMAGANIA:
  • motywacji i chęci do pracy
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej

Oferta skierowana też dla obcokrajowców ze znajomością j. polskiego.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie: na początek umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, odprowadzane składki ZUS, pełne ubezpieczenie), po średnio 6 miesiącach stałe zatrudnienie --> szukamy zdecydowanych na pracę na dłuższy czas
  • wynagrodzenie podstawowe: 28 - 32 zł/h brutto + dodatki + premia: około 500-600 brutto/mc
  • pracę od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22), w wyższym sezonie praca na 3 zmiany z możliwością pracy w nadgodzinach
  • możliwość przyuczenia na stanowiska operatorskie

Loklizacje: Warszawa: (Targówek-Żerań, ul. Elektronowa; lub Rembertów-Kawęczyn, ul. Chełmżyńska).

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Magazynier Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246