Pracownik produkcji I Magazynier I 5500 brutto PLN
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Job Impulse
8. 6. 2024

Dla naszego klienta zajmującego się produkującą okien PVC, dodatków okiennych, drzwi zewnętrzne, rolet i wyrobów z aluminium poszukujemy:
Operatora produkcji i magazyniera
Miejsce pracy: Ochmanów.
Co oferujemy? - umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod zakład - stawkę z premiami do 5500 zł brutto/miesięcznie - pracę w systemie III zmianowym po 8 godzin - pracę od poniedziałku do piątku - dofinansowanie do transportu (koszt 240 zł- z dofinansowaniem pracodawcy- 120zł miesięcznie) - pakiet Benefitów (karta MultiSport oraz ubezpieczenie) - jeśli kandydat posiada dodatkowe uprawnienia np. UDT może liczyć na dodatek w wysokości: od 55 zł do 100 zł.
Zadania: - przygotowanie i montaż elementów składowych okna - wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią - prawidłowa eksploatacja urządzeń i narzędzi produkcyjnych - optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych.
Wymagania: - dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym - mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji - zdolności manualne.

  • Praca Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Magazynier Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370