Pracownik produkcji I Kłodzko
  • Kłodzko
Kłodzko, Kłodzko, Województwo dolnośląskie, Polska
WorkProfi KKTI Polska Sp. z o.o. Sp.K.
19. 9. 2024
31,84 zł
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025). to doświadczony partner w obszarze usług personalnych. Celem naszej działalności jest udzielenie wsparcia pracodawcom w prowadzeniu optymalnej polityki kadrowej oraz pracownikom w ich rozwoju osobistym i znalezieniu odpowiedniej pracy na rynku europejskim.
Poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcji/montażu. Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
OPIS STANOWISKA: - Prace montażowe ręczne lub maszynowe - Produkcja części - Przestrzeganie przepisów BHP i przeciw pożarowych  - Praca zgodna z instrukcją pracy i kontrola jakości
Wymagania stanowiska
- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym  - MIle widziane doświadczenie na produkcji/montażu - Brak przeciwskazań do pracy stojącej
Oferujemy
- Prace w oparciu o umowę zlecenie ze stawką 31,84 brutto/h ( 23zł netto/h) - Darmowy dojazd z Wałbrzycha, Jedliny Zdrój, Głuszycy oraz Nowej Rudy - Odzież roboczą

  • Praca Kłodzko
  • Pracownik produkcji Kłodzko
  • Pracownik produkcji Bystrzyca Kłodzka
  • Pracownik produkcji kłodzki
  • Pracownik produkcji Lewin Kłodzki
  • Pracownik biurowy Bystrzyca Kłodzka
  • Pracownik biurowy Kłodzko
  • Pracownik biurowy Lewin Kłodzki
  • Pracownik biurowy kłodzki
  • Pracownik fizyczny Bystrzyca Kłodzka
  • Pracownik fizyczny Kłodzko
  • Kłodzko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584