Pracownik Produkcji I Do przyuczenia
  • Inowrocław
Inowrocław, Inowrocław, kujawsko-pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
18. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży produkcyjnej, rekrutujemy na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Solec Kujawski

Zadania:

  • realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z planem
  • nadzór nad procesem produkcji
  • dbanie o jakość produktów
  • zgłaszanie usterek technicznych
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

  • wyksztalcenie techniczne lub zawodowe - preferowane kierunki mechaniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy z materiałami takimi jak papier lub folia
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • szkolenie stanowiskowe
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności
  • pracę w rozwijającej się firmie
  • benefity: wczasy pod gruszą, w okresie świątecznym bony towarowe, korporacyjna karta kredytowa, parking dla pracowników

Administratorem Danych Osobowych jest Gi Group Poland S.A., z siedzibą w Warszawie, ul. Sienna 75, 00-833 Warszawa oraz podmioty wskazane w Polityce Prywatności. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod(at)gigroup.com lub pisemnie na adres siedziby. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22(1) § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c lub lit. a (w zakresie przetwarzania danych w oparciu o zgodę).Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenie RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Podanie danych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w prowadzonej rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonych rekrutacji - nie dłużej niż 48 miesięcy od ostatniej aktywności użytkownika albo do momentu odwołania wyrażonej zgody. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją oraz decydujące o zatrudnieniu, dział kadr i płac oraz osoby odpowiadające za nadzór IT, nadzór nad poprawnością działań rekrutacyjnych w tym prawnicy. Przysługujące prawa: masz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia wyrażonej zgody, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod adresem: https://pl.gigroup.com/polityka-prywatnosci/.

Informujemy, że wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych (Procedura dot. zgłoszeń sygnalistów) jest dostępna na stronie internetowej pod następującym adresem https://pl.gigroup.com/dla-pracownikow/sygnalisci Zgłoszeń w trybie przewidzianym w Procedurze dot. zgłoszeń sygnalistów można dokonać pod następującym adresem: https://gigroupholding.vco.ey.com/

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Inowrocław
  • Pracownik produkcji Inowrocław
  • Pracownik fizyczny Inowrocław
  • Pracownik biurowy Inowrocław
  • Inowrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662