Pracownik produkcji-> praca od zaraz-> dofinansowany dojazd do pracy
  • Trawniki
pracownik produkcji-> praca od zaraz-> dofinansowany dojazd do pracy
Trawniki, Trawniki, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Szukasz pracy na dłużej? Ważne jest dla Ciebie stabilne i długofalowe zatrudnienie?
To trafiłeś/-aś idealnie, mamy to wszystko i jeszcze więcej, dodaj do tego atrakcyjne wynagrodzenie, lekki charakter pracy i pracę w miłej atmosferze.
Przekonaliśmy Cię?
Pracuj od zaraz w rekomendowanej firmie w Trawnikach.

Nie czekaj zbyt długo, liczba miejsc jest ograniczona - wyślij sms o treści PRODUKCJA na numer podany w ogłoszeniu, na pewno do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty !

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie:
    4 dni pracy na II zmianę-> 1 dzień wolny->
    4 dni pracy na I zmianę-> 1 dzień wolny->
    4 dni pracy na III zmianę-> 2 dni wolnego
  • dyspozycyjności do pracy w weekendy

nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia, 0% podatku - dla osób do 26 roku życia)
  • możliwość wypracowania premii do 25%mies.
  • dodatek do własnego transportu, max. do 250 zł brutto/mies.
  • dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym - 650 zł brutto/mies.
  • pracę na pełen etat
  • prostą pracę przy produkcji środków czystości
  • dopełnienie formalności w 1 dzień
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego, karty sportowej oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez Pracodawcę
  • umowa na dłuższy okres czasu dla osób zainteresowanych stabilnym zatrudnieniem

Zadania

  • pakowanie gotowych produktów np. kostek toaletowych
  • kontrola jakości
  • obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na stanowisku pracy

  • Praca Trawniki
  • Pracownik produkcji Trawniki
  • Pracownik biurowy Trawniki
  • Pracownik fizyczny Trawniki
  • Trawniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687